Zahvalna maša za 50 in 60 let življenja g. Tomaža in g. Nikota

Župljani vseh oltarnih občestev smo se združili in z velikim spoštovanjem in iskreno hvaležnostjo se vama zahvaljujemo za vaše neprecenljivo služenje naši skupnosti. Vajino duhovno vodstvo, toplina in skrb, ki jo izkazujeta do nas vseh, so za nas resnično darilo. Kot naša duhovna pastirja skrbita za našo duhovno življenje, nas blagoslavljata, delita zakramente, podpirata skozi duhovne pogovore. Poleg tega so vse gospodarske zadeve od kopanja vrta, do obnove cerkva.

Ker poznata svoje ovčice tudi osebno, skozi pogovore, v njihovih preizkušnjah, občutita težo trpljenja in bolečino neuspehov, obupa in stisk, tudi sama. Z nami se veselita in jočeta.

Gospod Tomaž in Niko, naj vaju Bog še naprej vodi in blagoslavlja v vajinem poslanstvu, ter vama daje moč in modrost, da bosta lahko še naprej z ljubeznijo in predanostjo služila na Božji njivi.

Z iskreno hvaležnostjo in spoštovanjem, zbrani vajini farani. Na ta zahvalni dan smo se pripravljali tako, da smo za vaju pletli duhovni šopek molitve, žrtvic in trpljenja.

Fotografije lahko pogledate tukaj.