Postavljanje jaslic po cerkvah in doma

Dragi vsi,

hvala vsem, ker naša občestva bogatite z jaslicami, ki jih postavljate v cerkvah!

Naj to čudovito znamenje, ki krasi vaše domove in ga postavljate tudi v naših cerkvah, odpira naša srca čudenju nad skrivnostjo Božje ljubezni do nas. Ob njih  "odkrijemo, da nas On tako ljubi, da se je združil z nami, da bi se mogli tudi mi združiti z Njim".

Ob 800 letnici prvih jaslic (1223) vabim k branju papeževega pisma o jaslicah - 20 minut branja, ki je čudovit navdih za postavljanje jaslic in nas uvaja v njihovo radostno sporočilo!

Naj skrivnost Božje nežnosti in bližine ovije vaše družine, poveže in razsvetli naše skupnosti in sije v vsakdanjost življenja!

TUKAJ lahko preberete in natisnete papeževo pismo o jaslicah - ČUDOVITO ZNAMENJE.