Oratorijski pohod

OTROCI IN MLADI!!

Lepo vabljeni na oratorijski pohod med jesenskimi počitnicami! Lepo se bomo imeli!

V sredo, 27. oktobra, ob 9:00 se dobimo pod železniškim mostom v Bači, zaključimo pa okrog 16:00. Vse dodatne informacije sporočimo na mail, s katerega bomo prejeli prijavo vašega/vaših otrok. Prijave zbiramo do torka, 26. oktobra, do 12:00 na elektronski naslov: mladi.zupnijamostnasoci@gmail.com.

V mail napišite: ime, priimek in razred otroka ter telefonsko (GSM) številko starša, ki bo dosegljiv v času pohoda. Prav tako smo na tem mailu dosegljivi za morebitna vprašanja.

CARLO ACUTIS - oglejmo si med počitnicami kratko video nadaljevanko o Carlu Acutisu, 15 letnem fantu, ki smo ga spoznali na Oratoriju. Starši si oglejte kratek video o njem (vklopite si podnapise!) ali pa pogovor z njegovo mamo.