Preskoči na vsebino


Volitve v ŽPS in ŽGS

ŽUPNIJSKI GOSPODARSKI SVET (voli se tri kandidate):

  • Zorko Kaltnekar, Most na Soči 52,
  • Miro Kovačič, Most na Soči 72,
  • Jože Mauer, Most na Soči 103,
  • Silverij Mervič, Most na Soči 10,
  • Albin Mrak, Bača pri Modreju 14,
  • Egon Obid, Most na Soči 46,
  • Danilo Pirih, Most na Soči 93,
  • Marjan Podgornik, Modrejce 29/b in
  • Klavdij Rejc, Most na Soči 29.

ŽUPNIJSKI PASTORALNI SVET

MOST NA SOČI (voli se tri kandidate):

  • Monika Kokošin, Most na Soči 3,
  • Miro Kovačič, Most na Soči 72,
  • Ana Malnič, Most na Soči 10,
  • Mojca Mauer, Most na Soči 103,
  • Egon Obid, Most na Soči 46,
  • Danilo Pirih, Most na Soči 93,
  • Klavdij Rejc, Most na Soči 29,
  • Luka Rejc, Most na Soči 29,
  • Dušanka Rušič, Most na Soči 39,
  • Vlado Trost, Most na Soči 41/a in
  • Irena Viduč, Most na Soči 43.

MODREJ (voli se dva kandidata):

  • Majda Kenda Klanjšček, Modrej 29,
  • Romana Melinc, Modrej 7,
  • Dragica Rovšček, Modrej 48 in
  • Majda Rutar, Modrej 59.

MODREJCE (voli se dva kandidata):

  • Tomaž Bizalj, Modrejce 35,
  • Anja Fortunat, Modrejce 2/f,
  • Bojana Fortunat, Modrejce 2/g,
  • Jožica Kleč, Modrejce 2/d,
  • Jana Podgornik, Modrejce 29/b in
  • Miran Valentinčič, Modrejce 9.

BAČA - POSTAJA (voli se tri kandidate):

  • Anamarija Leban, Bača pri Modreju 11,
  • Darja Leban Obid, Postaja 24/a,
  • Evgen Kovačič, Bača pri Modreju 18,
  • Karolina Kovačič, Postaja 19,
  • Miroslav Mlakar, Bača pri Modreju 5/b,
  • Albin Mrak, Bača pri Modreju 14 in
  • Majda Žnidarčič, Postaja 15.

LOG - DROBOČNIK - KOZMERICE (voli se dva kandidata):

  • Lidija Mugerli, Gorenji Log 27,
  • Lojzka Murovec, Drobočnik 4 in
  • Irena Štrukelj, Kozmerice 10.

Izvoljeni so označeni poudarjeno. Poleg izvoljenih so člani Župnijskega pastoralnega sveta še: Slavko Obed - župnik, Mojca Rejc - katehistinja, Mirjam Klinkon - predstavnica pevcev, Marija Rovšček - predstavnica svetopisemske skupine, Luka Rejc - predstavnik mladih in Ivanka Leban - mežnarica.

Lokacija: