Navodila sodelavcem ob ponovnem uvajanja bogoslužja ob pandemiji COVID-19; 1. maj 2020

Najprej Bogu hvala, da lahko spet skupaj obhajamo bogoslužje, ki ste ga skoraj dva meseca lahko spremljali le preko medijev! Potem hvala za vso vašo bratsko skrb v tem času, mislim, da smo vsi kljub pogrešanju pa na drugačen način čutili bližino drug drugega, kljub fizični distanci! Hvala tudi za sodelovanje, podporo in pripravljenost ob ponovni vzpostavitvi javnega bogoslužja. V tednu dni bi radi, da naša cerkve pripravimo na obhajanje bogoslužja v skladu s cerkvenimi in državnimi navodili.

Prosimo vas tudi, da si preberete »Navodila slovenskih škofov za vzpostavitev javnega bogoslužja v slovenskih cerkvah v času epidemije COVID-19« z dne 30.4.2020. Objavljena so na spletni strani župnije.

Dodajamo kratka, zgoščena navodila za sodelavce pri bogoslužju:

navodila