SODELOVANJE V CERKVI SVETEGA JAKOBA V DOLENJI TREBUŠI 2020

VSI SODELUJOČI SMO ODGOVORNI ZA SVOJO ZADOLŽITEV.
V PRIMERU ZADRŽANOSTI, NAJ VSAK PRAVOČASNO POSKRBI ZA NADOMESTILO.

2020

čiščenje in

krašenje

branje beril

branje prošenj

streženje

21.06.

Starši

prvoobhajencev

Mojca

Adrijana

Enej

Iris, Gaja, Blaž

 

28.06.

Lipušček     DT 44a

Peršelj         DT 44b

Jasmina

Sašo

Sašo, Anže, Ožbej

05.07.

Černilogar   DT 59a

Lipušček N. DT 40

Lavra

Eva

 

Tine, Primož,

Edo, Mirko

12.07.

Vončina       DT 65a

Vončina       DT 65a

Tatjana

Anže

 

Maša, Manca,

Beno

19.07.

Kofol            DT 67a

Kofol            DT 67a

Sara B.

Maša

Maja, Rok, Nejc

26.07.

Burgar         DT 69

Bončina       DT 72

Pirih             DT 70f

Luka

Nina

Maja

Sašo, Anže, Ožbej

02.08.

Markič         DT 91

Šturm          DT 91

Tanja

Enej

Iris, Gaja, Blaž

09.08.

Rejc             DT 91a

Jan               DT 92

Magdalena

Sašo

Tine, Primož,

Edo, Mirko

16.08.

Manfreda  DT 95

Manfreda  DT 95

Lucijan

Eva

 

Maša, Manca, Beno

23.08.

Lapanja     DT 110a

Kanalec     DT 110a

Mojca

Anže

Enej, Eva, Jaka

30.08.

Skok           DT 111

Lipušček    DT 112

Adrijana

Maša

Sašo, Anže,

Ožbej

06.09. 

Golja         DT 116

Jež             DT 119a

Jasmina

Maja

Iris, Gaja,

Blaž

13.09. 

Pavšič,      DT 123

Skok,         DT 124

Lavra

Enej

 

Tine, Primož,

Edo, Mirko

20.09.

Pavšič        DT 127

Ozebek     DT 130

Tatjana

Sašo

Maša, Manca, Beno

27.09.

Poljanec       St. 2

Pervanja      St. 4

Sara B.

Eva

Enej, Eva, Jaka

04.10.

Pirih, Čerin  St.8

Magajne      St.8

Luka

Beno

Maja, Rok, Nejc

11. 10.

Kovačič        St. 9

Bevk             St. 45

Nina

Anže

Sašo, Anže, Ožbej

18.10.

Mažgon       St.13

Bevk             St.39

Tanja

Maša

Iris, Gaja, Blaž

25.10.

Fratnik         St.19

Černilogar   St.19

Magdalena

Maja

 

Tine, Primož,

Edo, Mirko

01.11.

Rejc              St.43

Pervanja      St.47

Lucijan

Enej

Maša, Manca, Beno

08.11.

Rutar            DT 1

Jan                DT 3a

Mojca

Sašo

Enej, Eva, Jaka

15.11.

Gruden        DT 11

Gruden        DT 11

Adrijana

Eva

Maja, Rok, Nejc

22. 11.

Obrekar      DT 12

Obrekar      DT 12

Jasmina

Beno

Sašo, Anže, Ožbej

29. 11.

Krivec          DT 16

Krivec          DT 16

Lavra

Anže

 

Iris, Gaja, Blaž

06.12.

Ozebek       DT 23a

Sedej           DT 62a

Tatjana

Maša

Tine, Primož,

Edo, Mirko

13.12.

Peršolja      DT 24

Lipičar         DT 24

Sara B.

 

Maja

Maša, Manca, Beno

20.12.

Zanin           DT 24a

Mihelčič      DT 70g

Luka

Enej

Enej, Eva, Jaka

25.12.

Lipušček     DT 36

Lipušček     DT 36

Nina

Tanja

Sašo

Maja, Rok, Nejc

03.01.

Lipušček     DT 40

Bremec       DT 55a

Magdalena

Eva

Sašo, Anže, Ožbej

10.01.

Lipušček     DT 43

Lipušček     DT 43

Lucijan

Beno

Iris, Gaja, Blaž


PRIPOROČILA IN NASVETI PRI ČIŠČENJU IN KRAŠENJU :