Avtor: zumostnas Objavljeno: 29. 09. 2018

Za mlade od 13 do 17 let in za mlade od 18 do 35 let

Pišemo ti, ker nam ni vseeno zate in srčno želimo, da bi mladi v naših krajih zares živeli polno življenje!  Zato te vabimo, da se v letošnjem letu odzoveš vsaj na en predlog izmed naštetih - za mlade od 13 do 17 let in za mlade od 18 do 35 let!

Za mlade od 13 do 17 let:

• Mladinska glasbena skupina – vaje po dogovoru – enkrat mesečno želimo pripraviti res lepo, živahno oratorijsko mašo, kjer bodo vključeni tudi otroci (sporoči koordinatorki Luciji Mrzlikar ali župniku)
  • Šola za animatorje – skupaj z drugimi mladimi se opremi za kvalitetno animatorstvo na oratoriju!!! (sporoči Petri Žbogar, voditeljici oratorija ali župniku)
  • Animatorstvo na oratoriju- tako kot letos želimo tudi drugo leto pripraviti super in zabaven oratorij!!!

Za mlade od 18 do 35 let:

• Lepo vabljen, vabljena na program HODIzamenoj, kjer imaš priložnost da rasteš ob svežini evangelija. Srečanja so namenjana tako mladim kot odraslim. Začetek že v petek, 5. 10. ob 20h.
  • Mesečna srečanja ob sobotah zvečer samo za mlade (koordinira Petra Žbogar) – prvo 20.10. ob 20. uri v župnišču na Mostu. Pridi!

In še več: Srečanja v Ljubljani, vikendi na Sveti Gori ... glej letak.