Avtor: zumostnas Objavljeno: 29. 03. 2020

Družinsko bogoslužje na 5. postno, tiho nedeljo

Pozdravljeni!

Upam, da ste doma in zdravi!  Vsem, ki se v teh dneh trudite z delom za druge, sem iskreno hvaležen! Pazimo nase in na vse naše bližnje!

Pošiljam spodbude za današnjo nedeljo. Vsekakor naj bodo v pomoč, krepitev naše povezanosti z Bogom in med nami. Vzemimo si trenutke za molitev, druženje, pogovor.

1. Spodbuda in razmišljanje za odrasle in mlade je v župnijskem listu, zvočni posnetek pa bo objavljen na župnijski spletni strani.

2. Vabim vas, da si vzamete čas za družinsko bogoslužje (v priponki) in katehezo za otroke.

Starši: Gradivo za katehezo uporabite kot poglobitev nedeljskega odlomka. Po družinskem bogoslužju (recimo če ga obhajate ob 10h, otroci dobijo naloge - z manjšimi en odrasel, drugi pripravi kosilo=)

GRADIVO:   Prvo triletje: KLIK    Drugo in tretje triletje:  KLIK

3. Če imate v svoji okolici starejše in druge, ki ne uporabljajo računalnika, jim bo morda veliko pomenilo, da natisnete in v skladu s preventnimi ukrepi nesete v nabiralnik župnijska OZNANILA

Kako bomo obhajali cvetno nedeljo je že napisano!

Mislim na vas in molim za vas in z vami. En velik objem vsem!

V zaupanju in pogumu veslamo na skupni barki!

Tomaž Kete